Podlahy Kronoswiss

Díky značkové švýcarské laminátové podlaze KRONOSWISS využijete a získáte vysoký standard pohodlí u Vás doma nebo v kanceláři. Vysoký výběr inspirujících dekorů Vám umožňuje vybrat vhodné řešení pro Váš interiér.

Švýcarská kvalita:

Důkazem vysoké kvality laminátových podlah KRONOSWISS je získání ocenění a certifikátu “SWISS QUALITY” (Švýcarská kvalita), který byl tomuto výrobku udělen na základě přísných kvalitativních parametrů. Rovněž dynamický růst prodeje laminátových podlah KRONOSWISS v západní Evropě, USA, Kanadě a zemích Asie svědčí o tom, že značková kvalita produktů KRONOSWISS je uznávanou v mezinárodním měřítku. Naprostou samozřejmostí jsou splněné certifikace pro uvedení podlah KRONOSWISS na trh Evropské unie.

Naše společnost Vám garantuje, že každý jednotlivý díl značkových podlah KRONOSWISS pochází přímo z výrobního závodu ve Švýcarsku.

KRONOSWISS je rovněž držitelem niže uvedených certifikací:

Proč zvolit právě značkovou laminátovou podlahu KRONOSWISS?
  • Jsou vyráběny přímo ve Švýcarsku a jsou oceněny certifikátem kvality „SWISS QUALITY“
  • Vysoká odolnost zátěže v obytných místnostech
  • Stálobarevnost – není citlivá na světlo
  • Vhodná podlaha pro alergiky
  • Velmi jednoduché čištění a údržba
  • Vhodné pro teplovodní podlahové topení
  • Díky pevným a kvalitním zámkovým systémům angle2angle/Swiss-Click-Comfort je dosažena vysoká stabilita samotné podlahy
  • Vysoká hustota a pevnost nosné desky HDF snižuje bobtnavost u podlahy
  • Povrchové struktury u všech dřevo-dekorů patří mezi nejoblíbenější povrchy laminátových podlah v ČR
  • Dokonalá imitace dekorů dřevin je dosažena díky vysokému rozlišení při tisku a vývoji jednotlivých dekorů


 

 

 

KRONOSWISS

Sortiment

SWISS-NOBLESSE

(po kliknutí se zobrazí galerie, obrázky posouváte šipkami vlevo a vpravo)


Exotické, klasické, rustikální, smyslné, jemné… Podlaha SWISS-NOBLESSE Vám určitě poskytne možnost velkého výběru. Rozmanitost a kreativita široké nabídky dekorů poskytuje mnoho možností využití této laminátové podlahy a vnáší do prostoru Vaši individuální osobnost.

Tloušťka:

8 mm

Balení:

8 lamel / 2,131 m2

Zatížení:

AC4 / třída 32 (obytné prostory s vysokou zátěží, komerční prostory se střední zátěží)

 

SWISS-ELITE

(po kliknutí se zobrazí galerie, obrázky posouváte šipkami vlevo a vpravo)


Vzácný a nadčasový design je prezentován luxusní podlahou SWISS-ELITE. Jedinečná šířka lamel 159 mm a tloušťkou 10 mm zajišťují kromě krásného vzhledu i silný charakter této podlahy. U této podlahy jsou na dlouhých i krátkých stranách mírně zkosené hrany, které v ploše při spojení lamel k sobě vytvoří výrazné estetické V-spáry. Díky tomu jsou zvýrazněny jednotlivé lamely podlahy v ploše a dosažen celkový krásný vzhled vytvářející příjemný pocit.

Tloušťka:

10 mm

Balení:

7 lamel / 1,536 m2

Zatížení:

AC4 / třída 32 (obytné prostory s vysokou zátěží, komerční prostory se střední zátěží)

Třívrstvé podlahy Parador

Třívrstvé dřevěné podlahy vynikají svými jedinečnými vlastnostmi, a stylem provedení. Zvolíte-li třívrstvé dřevěné podlahy do Vašeho interiéru, splníte si sen o dokonalém bydlení. Třívrstvé dřevěné podlahy poskytují komfort na celý život a lze je koupit za jedinečnou cenu. Nechte se obejmout teplem a pohodlím Vašeho domova. Podlahy jsou vyráběny z vysoce kvalitního přírodního materiálu, jsou antialergické, snadno se zdržují a jsou vhodné i pro podlahové vytápění. Vyberte si dřevinu a odstín podle Vašich představ a začněte bydlet.

Řada Classic

představuje nadčasovou eleganci a ukazuje, že dokonce i klasiku lze vždy interpretovat novým způsobem. Podlahy z této kolekce nabízejí, nezávisle na módě a díky své přirozené kráse, dlouhodobý stabilní základ pro exkluzivní vybavení v souladu s různými styly od klasického až po moderní.Řada Trendtime

nabízí velký počet formátů a vzhledů jemného dřeva. V současné době jsou zvláště moderní kartáčované povrchy, povrchy se speciální strukturou a strukturou hrubého řezu, které sledují trend přirozeného a klasického vzhledu. Nová prkna vyrobená z historického starého dřeva, jelikož ušlechtilé známky věku a zralosti ukazují přetrvávající krásu dřeva, jako přírodního materiálu, která dodává charisma moderním loftům.

Řada Edition 1

pro tuto kolekci podlah vytvořil špičkový designér a architekt Matteo Thun unikátní podlahy z reálného dubového a ořechového dřeva exkluzivně pro PARADOR. Thunovy kreace jsou fascinující mimořádnou estetikou dřeva, která lichotí materiálu díky využití zvláštní olejované povrchové úpravy.
Classic 3050

Díky nadčasovému vzhledu a eleganci jsou podlahy v této sekci ideálně vhodné pro zdůraznění tradičních stylů i pro moderní styly zařizování.
Rozměry: 14 x 185 x 2200 mm

Edition 1

Třívrstvá dřevěná podlaha v exkluzivním designu od věhlasného italského designéra a architekta Mattea Thuna. Vrchní vrstva je z masivního dřeva o tloušťce 3,6 mm.
Rozměry: variabilní, dle stylu

Trendtime 1

Třívrstvá dřevěná podlaha Trendtime 1 která symbolizuje současný moderní design podlahy, nabízí široké možnosti designu. 
Rozměry: 13 x 130 x 2010 mm


Trendtime 2

Třívrstvá dřevěná podlaha Trendtime 2 která symbolizuje současný moderní design podlahy, nabízí široké možnosti designu. 
Rozměry: 10,5 x 95 x 855 mm

Trendtime 3

Třívrstvá dřevěná podlaha Trendtime 3 která symbolizuje současný moderní design podlahy v kombinaci s klasickou pokládkou rybí kost.
Rozměry: 10,5 x 95 x 570 mm

Trendtime 4

Třívrstvá dřevěná podlaha Trendtime 4 která symbolizuje současný moderní design podlahy v kombinaci s provedením v selském vzoru.
Rozměry: 13 x 130 x 2010 mm


Trendtime 6

Třívrstvá dřevěná podlaha Trendtime 6 která symbolizuje současný moderní design podlahy v kombinaci s provedením v selském vzoru.
Rozměry: 13 x 185 x 2200 mm

Trendtime 7

Třívrstvá dřevěná podlaha Trendtime 7 která symbolizuje současný moderní design podlahy ve formátu úzkých a současně dlouhých prken.
Rozměry: 13 x 95 x 1800 mm